Emlak Bilgi Bankası

Gayrimenkul Emlak Alım Satım Bilgileri

Kat Karsılıgı Arsa

Trabzon Beşirli mah.ve yakın cevresinde 50 / 150 daire arasında insaat yapabilecegimiz kat karsılıgı arsa aramakdayız.

Devamını Oku..

ARAZİ ……

Trabzon havalimanı ve kasustu yomra arsin araklı bandında sahile 2 KM uzaklıkda ve deniz gören minumum 10 dönüm arazi aramakdayız..Bu ilan icin maxumum yatırım bedelimiz 2.000.000 tl dir.

Devamını Oku..

Otel yapmak icin Arsa veya Bina

Trabzon merkez de yada YOMRA ya kadar olan sahil  şeridinde otel yapmak icin arsa veya tadilat ile otel yapmaya  uygun bina aramakdayız..

Devamını Oku..

KAT Karsılıgı arsa

Trabzon ili ortahisar beldesi pelitli mahallesi sınırları dahilinde kat karsılıgi arsa aramakdayiz..

Devamını Oku..

Devlet Sahil Yolu Güzergahında ARSA

Trabzon’un doğu tarafında Çimenli Yalıncak Şana Kaşüstü güzergahında sahil yoluna cephe arsalar aranmaktadır.Arsa ile ilgili yeterli bilgilere sahip ve imar durumu tapu fotokopisi arsa çapı gibi evraklara sahip yetkili kişilerle görüşülür.

Devamını Oku..

Depo Yapmak İçin Arsa

Şana deresi güzergahında maxımum 500 000 tl yatırım bedeline kadar  içine T.I.R Girebilecek yol üzerinde arsa arıyoruz.ilgililerin arsa evrakları ile beraber bizimle iletişime geçmeleri gerekmekdedir.

Devamını Oku..

Villalık Arsa

3 ad villa yapabilmek için deniz gören uygun bir arsa aramaktayız.İlgililerin arsa imar durumu tapu fotokopisi ve arsa çapı evrakları ile bize baş vurması gerekmektedir.

Devamını Oku..

Yalıncak Mahallesinde villalık ARSA

Bir yaptırımcı  için Yalıncak mahallesi üst kesimlerinde 1 ad.villa yapmak için deniz gören uygun arsa arıyoruz.İlgililerin arsa bilgilerini (tapu fotokopisi-arsanın çapı-arsanın imar durumu) tarafıma iletilmesi önemle rica olunur.

Devamını Oku..

Gayrimenkul Yatırımlarının Yasal Boyutu

Türk halkı için gayrimenkul sahibi olmak önemlidir, bizler gayrimenkule duygusal bakarız, mülk edinmeyi severiz. Gayrimenkul, özellikle küçük yatırımcı açısından, kendini güvende hissetmenin bir yoludur. İnsanlarımız genellikle kendilerini büyük sıkıntılara sokup bir mülk alacak parayı biriktirmeye çalışırlar. Fakat asıl önemli olan,…

Devamını Oku..

Gayrimenkul satarken bilmeniz gerekenler

Sahip olduğumuz gayrimenkulü satarken, emlak alırken gösterdiğimiz titizliği çoğu zaman göstermeyiz. Ancak, gayrimenkulü sattıktan sonra ortaya çıkan problemler, satış esnasında da gereken özenin gösterilmesinin şart olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor. Her şeyden önce, gayrimenkul her zaman için, ne…

Devamını Oku..